افزونه پروفایل سازProfile Builder Pro

افزونه پروفایل ساز   Profile Builder Pro

پروفایل ساز Profile Builder Pro   افزونه  Profile Builder Pro افزونه ای برای مدیریت ثبت نام کاربران و ایجاد پروفایل های کاربری در وردپرس است. استفاده از این افزونه آسان بوده و توسط آن امکاناتی از قبیل ورود از طریق front-end، ثبت نام کاربران و ایجاد پروفایل های کاربری با استفاده از shortcode هاست. این افزونه همچنین امکان محدود سازی محتوا بر اساس نقش کاربر و ورود به حساب کاربری و امکان مدیریت قابلیت نقش های کاربری را از طریق سیستم ویرایش نقش درون ساخت خود برای شما فراهم میکند. با بهره گیری از امکانات این افزونه میتوانید منوی بخش کاربری ساخت خود را به نحوی سفارش کنید که امکان ثبت نام آسان و ویرایش پروفایل برای کاربران شما فراهم شود. مدیر سایت نیز میتواند فرم های ثبت نامی دارای فیلد های سفارشی برای کاربران ایجاد نموده و جهت ثبت نام در سایت مورد استفاده قرار دهد. البته امکانات این افزونه فقط به موارد مختصر ذکر شده در اینجا خلاصه نمیشود. افزونه پروفایل بیلدر پرو دارای امکانات متعدد دیگری نیز هست که سعی میکنیم در ادامه به برخی از آنها اشاره کنیم. افزونه پروفایل ساز Profile Builder Pro  

مشخصات:

کد کوتاه برای فرم های ورود به سیستم ، ثبت نام ، نمایه ویرایش و تنظیم مجدد رمز عبور [ورود wppb] ، [ثبت نام wppb] ، [پروفایل wppb ویرایش] ، [رمز عبور wppb بازیابی] ، [ورود به سیستم wppb] تأیید ایمیل برای ثبت نام کاربر پس از ثبت نام ، کاربران اعلانی را برای تأیید آدرس ایمیل خود دریافت می کنند – به مبارزه با هرزنامه کمک می کند.

تأیید مدیر برای کاربران جدید شما تصمیم می گیرید که چه کسی در وب سایت شما کاربر باشد. از طریق ایمیل مطلع شوید یا چندین کاربر را همزمان از طریق رابط کاربری وردپرس تأیید کنید.

با ایمیل یا نام کاربری وارد شوید به کاربران اجازه دهید با استفاده از ایمیل یا نام کاربری خود وارد سیستم شوند حداقل طول و قدرت رمز عبور را اجرا کنید رمزهای عبور ضعیف را از بین ببرید و با تنظیم حداقل طول رمز عبور و اعمال قدرت رمز عبور خاص ، امنیت را بهبود ببخشید.

کنترل بر روی نوار مدیر در قسمت جلویی با پنهان کردن نوار مدیریت در سایت وردپرس خود ، رابط کاربری تمیز و گیج کننده تری به کاربران خود ارائه می دهید.

قسمتهای نمایه اضافی برای ثبت نام و ویرایش نمایه آنها همچنین در قسمت عقب وردپرس ظاهر می شوند. زمینه های اضافی موجود عبارتند از: عنوان ها ، ورودی ، پنهان بودن ورودی ، کادر تأیید ، موافقت با کادر تأیید شرایط ، رادیو ، انتخاب ، انتخاب چند ، انتخاب CPT ، انتخاب 2 ، انتخاب کشور ، انتخاب منطقه زمانی ، انتخاب نقش کاربر ، انتخاب تاریخ ، متغیر متن ، reCAPTCHA ، نامرئی reCAPTCHA ، بارگذاری عمومی ، بارگذاری آواتار ، WYSIWYG ، نقشه ، HTML ، تلفن ، شماره ، انتخاب زمان ، انتخاب رنگ ، قسمت اعتبار سنجی سفارشی ، انتخاب ارز.

منطق مشروط برای زمینه ها

فیلدهای مشروط روشی آسان برای نشان دادن یا پنهان کردن فیلدها بر اساس انتخاب کاربر است. با استفاده از منطق مشروط می توانید فرم های ثبت نام پویای جلویی را برای کاربران خود پیاده سازی کنید.

بارگذاری آواتار برای کاربران

قابلیت avatar به طور پیش فرض تقریباً با هر تم وردپرس کار می کند. این در نظرات ، انجمن bbpress ظاهر می شود و می توانید از آن در رابطه با ماژول User List استفاده کنید.

کشیدن و رها کردن برای تنظیم مجدد قسمتهای نمایه

تنظیم مجدد و ترکیب هر دو قسمت کاربر به طور پیش فرض و کاربر اضافی به روشی که می خواهید.

محدودیت محتوا

پستها و صفحات منفرد را بر اساس نقش کاربر ، وضعیت ورود به سیستم ، محدود کنید. محدودیت برای محصولات WooCommerce و انجمن های bbPress.

ویرایشگر نقش ها

استفاده از ویرایشگر نقش بسیار ساده با امکان ایجاد ، ویرایش ، حذف و تکثیر نقش های کاربر و همچنین افزودن و حذف قابلیت ها. واردات / صادرات کاربران از / به CSV اسناد گام به گام در دسترس است.

وارد کردن ویژگی های کاربران:

– زمینه های استاندارد کاربر و زمینه های سفارشی را وارد کنید (کاربر متا) – با تعیین قسمت ID کاربران موجود را به روز کنید – تعیین نقش کاربر در واردات ویژگی های کاربران صادرات: – صادر کردن تمام زمینه های کاربر و کاربر متا (زمینه های سفارشی) – صادرات کاربران بر اساس نقش یا محدوده تاریخ

زمینه های تکرار کننده

Repeater Field Module افزودن زمینه های تکراری تکرار کننده یا گروه فیلدها را به پروفایل کاربر خود بسیار آسان می کند. ادغام با ماژول های Email Customizer و User Listing ایجاد پروفایل های کاربر پیشرفته را امکان پذیر می کند.

چندین فرم ثبت نام

چندین فرم ثبت نام با زمینه های مختلف برای نقش های خاص کاربر تنظیم کنید. به ضبط اطلاعات مختلف از انواع مختلف کاربران کمک می کند.

امکانات دیگر:

– به طور خودکار برای کاربران وارد شوید – فرم های ثبت نام سفارشی را برای نقش های خاص کاربر ایجاد کنید – زمینه هایی را که در هر فرم نشان داده می شوند ، مدیریت (ترتیب ، اضافه و حذف) کنید – کاربران را پس از ثبت نام هدایت کنید

چندین فرم نمایه را ویرایش کنید

به نقشهای مختلف کاربر اجازه دهید اطلاعات خاص آنها را ویرایش کند. چندین فرم نمایه ویرایش را با زمینه های مختلف برای نقش های خاص کاربر تنظیم کنید. – ایجاد فرم های نمایه ویرایش سفارشی برای نقش های خاص کاربر – زمینه هایی را که در هر فرم نشان داده می شوند ، مدیریت (ترتیب ، اضافه و حذف) کنید – تغییر مسیر کاربران پس از ویرایش مشخصات

تغییر مسیرهای سفارشی

هدایت مجدد کاربران پس از ورود ، پس از اولین ثبت نام یا تلاش برای دسترسی به داشبورد پیش فرض وردپرس ، ورود به سیستم ، رمز ورود از دست رفته و فرم های ثبت نام

لیست پیشرفته کاربر

ویرایش آسان الگوها برای لیست کاربران و همچنین ایجاد صفحات کاربر

ویژگی های لیست کاربر:

– مبتنی بر کد کوتاه (از کد کوتاه [wppb-list-users] استفاده کنید) – چندین لیست کاربر تنظیم کنید – محدود کردن لیست کاربران فقط به کاربران وارد شده (انتخاب نقش ها) – امکان لیست کردن فقط کاربران با نقش کاربر خاص – تعداد کاربران را تنظیم کنید تا در هر صفحه نمایش داده شود – معیارهای مرتب سازی پیش فرض و ترتیب مرتب سازی را تنظیم کنید – الگوهای کاملاً قابل تنظیم که در آن می توانید زمینه های اضافی که قبلاً تعریف شده اند را اضافه کنید – برچسب های “جستجو” برای افزودن فرم جستجو در الگوی لیست همه کاربران. – برچسب های “مرتب سازی بر اساس”. – امکان پرس و جو برای کاربران با یک متا-کلید و متا_ارزش خاص – پیشبرد فیلتر کردن توسط فیلدهای سفارشی با استفاده از فیلترهای وجهی

کاربران را بر روی نقشه اضافه کنید

ویژگی کاربران روی نقشه اجازه می دهد تا: – کاربران نمایه خود را دارند و مکان را خودشان اضافه می کنند – لیست تمام کاربران داخل لیست کاربر – جستجوی کاربران یا فیلتر کردن آنها بر اساس اطلاعات مختلف ، عملکرد نقشه شما را گسترش می دهد

ایمیل ساز

ساده برای استفاده از سفارشی سازی ایمیل های ثبت نام وردپرس

با استفاده از

Email Customizer می توانید: – ایمیل ثبت نام وردپرس را با استفاده از الگوهای کاملاً سفارشی سازی کنید – آدرس from را نادیده بگیرید تا نام تجاری شما باشد – ایمیل کاربر را که بر روی مراحل مختلف ثبت نام ارسال می شود ، سفارشی کنید – ایمیل مدیر ارسال شده هنگام ثبت نام کاربران جدید را سفارشی کنید به بیش از 25 زبان ترجمه شده است نمایه ساز را به زبان خود دریافت کنید ما در ترجمه پروفایل ساز به هر تعداد زبان که بتوانیم متمرکز هستیم. تاکنون ترجمه های بیش از 10 زبان تقریباً کامل است. تمام بسته های زبان موجود را بارگیری کنید و همچنین به ترجمه Profile Builder به زبان خود کمک کنید پشتیبانی که همه چیز را حل می کند! هرگز نگران گیر دادن با پروژه خود نباشید بارها و بارها مشتریان ما به ما می گویند که افزونه های ما را دوست دارند ، اما چیزی که هرگز انتظار نداشتند نوع پشتیبانی ما بود. این تصادفی نیست ما خودمان را تحت فشار قرار می دهیم تا هر درخواست پشتیبانی 100٪ را دریافت کنیم.