افزونه Ultimate Affiliate Pro


افزونه بازاریابی وردپرس یکی از قوی ترین پلاگین های وردپرسی است که برای کسب در امد از طریق لینک دهی است. هر کس تبلیغ یا بنری برای محصول شما در سایت خود درج کند، و این تبلیغ موجب خرید شود شما از طریق این افزونه کمیسیون تبلیغات را پرداخت می کنید. جدیدترین آپدیت افزونه Ultimate Affiliate Pro به منظور خرید و دانلود در دسته افزونه های وب مایش عرضه شده است. افزونه بازاریابی و همکاری در فروش دارای راهنمای راه اندازی بوده و محصولی اورجینال و حرفه ای محسوب می شود. شما می‌توانید در هر صفحه از وبسایت خود٬ آماری از میزان بازدید٬ ارجاع و نرخ تبدیل آن صفحه را که توسط بازاریابان ایجاد شده مشاهده کنید این محصول شامل ضمانت بازگشت وجه، خدمات پشتیبانی مادام العمر رایگان و آپدیت کاملا رایگان می شود. با استفاده از این پلاگین وردپرس می توانید به سادگی بازاریابی شبکه ای خود را ایجاد و مدیریت کنید.

قابلیت‌های جدید
افزودن قابلیت فلش بار: در بالای هر صفحه از وبسایت شما یک فلش بار قرار می‌گیرد که توسط بازاریابان وارد شده به سایت قابل دیدن است. این نوار به بازاریاب امکان می‌دهد به سادگی و سرعت در هر صفحه و محصول از سایت شما٬ به راحتی لینک ارجاع تولید کرده و به آمار آن محصول خاص و بنرهای تولید شده دسترسی داشته باشد

مشاهده آمار محصول توسط بازاریاب: بازاریاب می‌تواند آماری از میزان عملکرد محصول شما را مشاهده کند تا با دید بهتری بتواند محصولات مناسب‌تر را برای بازاریابی انتخاب کند

مشاهده آمار بازاریابی در صفحه هر محصول: شما می‌توانید در هر صفحه از وبسایت خود٬ آماری از میزان بازدید٬ ارجاع و نرخ تبدیل آن صفحه را که توسط بازاریابان رقم خورده مشاهده کنید.

لینک محصولات: در پنل بازاریاب یک گزینه جدید به منو اضافه شده که به کمک آن بازاریاب می‌تواند لیستی از محصولات شما را به همراه قیمت و کمیسیون آن‌ها مشاهده کرده و به سادگی از همان جا، لینک ارجاع آن محصول را دریافت کند.

افزونه Ultimate Affiliate Pro، یک سیستم کامل و جامع مدیریت بازاریابی و همکاری در فروش را برای سایت شما به ارمغان می آورد. به کمک این افزونه پکیجی از امکانات متفاوت که در افزونه های متعدد وجود دارد به صورت یکجا در اختیار شما قرار می گیرد.

معرفی افزونه بازاریابی و همکاری در فروش:
همکاری در فروش یکی از سیستم های مدرن و مطرح در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات است. به واسطه این سیستم که نام قدیمی آن بازاریابی است شما در ازای مشتریانی که یک بازاریاب به سمت شما می آورد به او پورسانت پرداخت می کنید. این بهترین روش برای تبلیغات به شمار می رود که نرخ تبدیل آن بالا بوده و شما تنها به واسطه درآمدی که کسب می کنید و خرید مشتریان تان هزینه می کنید و این نوع تبلیغات بدون ریسک بوده و بالاترین بازدهی را خواهد داشت.

افزونه بازاریابی و همکاری در فروش Ultimate Affiliate Pro
پرامکانات ترین و حرفه ای ترین افزونه بازاریابی و همکاری در فروش وردپرس ، افیلیت پرو است. افزونه بازاریابی شبکه ای وردپرس به شما این قدرت اختیار را می دهد که یک سیستم جامع، با پنل سمت کاربر و مدیریتی بسیار پیشرفته و کاملا فارسی و بومی سازی شده در وبسایت وردپرسی خود ایجاد کنید. این افزونه کاربردی امکانات 8 افزونه را در یک افزونه به شما ارائه خواهد کرد.

قالب بخش کاربری و مدیریتی این افزونه بازاریابی وردپرس به صورت کاملا استاندارد، راست چین و فارسی سازی شده است و ارز رایج ایران ( تومان – ریال ) به آن اضافه شده است.

تاریخ شمسی در افزونه بازاریابی وردپرس
قابل ذکر است کلیه بخش های این افزونه همکاری در فروش جهت تعامل بیشتر با زبان فارسی و تاریخ شمسی بهینه سازی شده است که در دمو می توانید این موراد را بهتر مشاهده و بررسی کنید .

shamsi

لیست امکانات افزونه Ultimate Affiliate Pro
بیش از ۱۰ قالب بخش کاربری
۲ قالب بخش مدیریتی
هماهنگی کامل با ووکامرس
هماهنگی کامل با بادی پرس
هماهنگی کامل با EDD
امکان ایجاد کمپین های مختلف توسط کاربر
امکان اضافه یا حذف فیلد های سفارشی به فرم های ثبت نام و ..
امکان تعریف سطح های مختلف با پورسانت های متفاوت در افزونه Ultimate Affiliate Pro
امکان ارتقاء سطح بازاریابی کاربران بر اساس کسب امتیاز
بخش بسیار حرفه ای برای قرار دادن بنر های تبلیغاتی با سایز های متفاوت
تعامل کامل بخش ثبت نام افزونه با ثبت نام وردپرس
امکان قرار دادن پیشنهاد های لحظه ای , مناسبتی
۳۱ امکان جادویی و بسیار کاربردی
امکان مدیریت کوکی به صورت پیشرفته
امکان ساخت لینک بازاریابی دلخواه
امکان اضافه کردن دامنه فرعی برای لینک بازاریابان