افزونه Frontend Submissions چند فروشندگی (FES) برای EDD

Frontend-Submission EDD

افزونه Easy Digital Downloads Frontend Submissions یا رابط ظاهری Easy Digital Downloads یکی از معروف‌ترین افزودنی‌های شرکت EDD است که توسط Chris و Christoff ساخته شده است.

این افزونه وردپرس همانند افزونه Dokan (دکان) ووکامرس قابلیت چندفروشندگی را به سایت اضافه می‌کند اما با این تفاوت که FES برای فروشگاه ساز EDD طراحی شده است و تنها برای این افزونه می‌باشد.

Frontend Submissionsافزونه   EDD Frontend Submissions به اختصار FES به مانند افزونه قدرتمند دکان یک صفحه با عنوان پیشخوان فروشنده به فروشگاه فایل یا محصولات دانلودی اضافه می‌نماید که فروشنده‌ها می‌توانند در فروشگاه یا مارکت اقدام به فروش محصولات خود کنند.

سایت خود را به یک بازار دیجیتال تمام عیار و چند فروشنده تبدیل کنید.
 Frontend Submissions یک بسته کامل برای تبدیل وب سایت Easy Digital Downloads شما به یک بازار کاملاً چند فروشنده ارائه می دهد.

داشبورد فروشنده
با ارسال های Frontend ، کاربران می توانند برای تبدیل شدن به یک فروشنده از frontend ثبت نام کنند و پس از تأیید ، به داشبورد فروشنده خود دسترسی کامل پیدا کنند. از داشبورد ، فروشندگان می توانند محصولات جدید ایجاد کنند ، محصولات موجود را به روز کنند ، سفارشات را مشاهده کنند ، به آمار درآمد دسترسی پیدا کنند ، با مشتریان ارتباط برقرار کنند و جزئیات حساب خود را ویرایش کنند.

داشبورد فروشنده

پیگیری کمیسیون
فروشندگانی که محصولات خود را از طریق بازار شما می فروشند باید به آنها پول پرداخت شود. موارد ارسالی Frontend کاملاً با برنامه افزودنی کمیسیون ما یکپارچه شده است تا به صاحبان فروشگاه ها اجازه دهد به راحتی کمیسیون های فروشندگان محصولات فروخته شده در بازار را ردیابی و ضبط کنند. درآمد فروشندگان در داشبورد خود در دسترس است.پرداخت دستمزد کمیسیون به فروشندگان نیز بسیار ساده است! برای اطلاعات بیشتر به اسناد ما مراجعه کنید.

تعدیل فروشنده و محصول
تمام بازارهای بزرگ شامل فرآیندهای بررسی دقیق برای اطمینان از کیفیت بالای فروشندگان و محصولات موجود در سایت هستند. برای کمک به بازار شما پر از فروشندگان و محصولات با کیفیت بالا ، موارد ارسالی Frontend شامل مراحل بررسی کامل ثبت نام فروشندگان جدید و ارسال محصولات است.

اعلان های ایمیل
برای کمک به مدیران سایت در آگاهی از ارسال محصولات جدید و ثبت نام فروشندگان ،2.6.5 Frontend Submissions شامل گزینه های کامل اطلاع رسانی از طریق ایمیل است. با ارسال محصولات ، به روزرسانی محصولات ، ثبت نام فروشندگان ، درآمد کمیسیون و موارد دیگر ، می توان ایمیل ارسال کرد. هر ایمیل می تواند به طور جداگانه پیکربندی شود تا دقیقاً اطلاعات مورد نظر شما را در بر بگیرد.

سازندگان فرم را بکشید و رها کنید
ارسال های Frontend شامل یک رابط کشیدن و رها کردن کامل برای ساخت فرم ها برای ثبت فروشنده ، ارسال محصول و پروفایل حساب فروشنده است که به مدیران سایت امکان کنترل کامل قسمت های فرم نشان داده شده به فروشندگان را می دهد.

ارتباط فروشنده و مشتری
برقراری ارتباط بین مشتری و فروشنده برای حفظ بازار پر جنب و جوش مهم است. نظرات و س questionsالات باقیمانده در مورد محصولات در داشبورد فروشنده آنها در دسترس فروشندگان است. فروشندگان می توانند مستقیماً از داشبورد خود به س preالات پیش فروش پاسخ دهند و از آنها پشتیبانی کنند.

داشبورد فروشنده در قالب Vendd
سرپرستان فروشگاه می توانند با استفاده از افزونه EDD Message ، که به فروشندگان این امکان را می دهد پیام های ایمیل را مستقیماً از داشبورد فروشنده ارسال کنند ، ابزارهای ارتباطی بهتری را نیز در اختیار فروشندگان قرار دهند.

ستونی جدید برای فروشندگان برای انتخاب مشتری برای ارسال پیام
بررسی محصولات و بازخورد فروشندگان
موارد ارسالی Frontend کاملاً با افزونه نظرات محصول سازگار است و به فروشندگان اجازه می دهد تا به راحتی به نظرات مشتریان در مورد محصولاتشان دسترسی پیدا کنند. افزونه نظرات همچنین به مشتریان این امکان را می دهد تا در مورد فروشندگان نظرات خود را ارائه دهند و به مدیران سایت اطلاعات ارزشمندی در مورد میزان رضایت مشتریان از فروشندگان در بازار می دهد.

مستندات گسترده
موارد ارسالی   Frontend ، و همه برنامه های افزودنی یکپارچه ، مستندات کاملی را برای کمک به شما در راه اندازی بازار چند فروشنده خود در اختیار شما قرار می دهند