افزونه حرفه ای نظرات wpDiscuz

افزونه نظرات wpDiscuz

به طور پیش فرض، وردپرس این امکان را دارد که بازدیدکنندگان در مورد صفحات و پست ها نظر بدهند. این تعامل اساسی را می توان برای افزایش تعامل با استفاده از ابزارهای شخص ثالث گسترش داد. یاد بگیرید چگونه با افزونه wpDiscuz اثربخشی بخش نظرات سایت وردپرس خود را افزایش دهید.

برخی از ویژگی‌هایی که این اضافه می‌کند، امکان ورود به شبکه‌های اجتماعی، انتخاب پست‌هایی که بازدیدکنندگان می‌توانند روی آن نظر بگذارند، و ظاهر و احساس بخش‌های نظرات شما سفارشی‌سازی می‌شود. این می تواند تجربه نظر دادن در سایت شما را تا حد زیادی بهبود بخشد و تعامل بیشتری را ایجاد کند. ارتباطات بیشتر در سایت شما همچنین می تواند به تلاش های کلی شما برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کمک کند.

اکنون به شما نشان خواهیم داد که چگونه از پلاگین wpDiscuz برای افزایش توانایی نظرات سایت وردپرس خود استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که ما فقط ابزارهای موجود در نسخه رایگان این افزونه را پوشش می‌دهیم، اما افزونه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید خریداری کنید.

wpDiscuz را نصب و راه اندازی کنید
نمای کلی داشبورد
تنظیمات wpDiscuz
عبارات wpDiscuz
ابزارهای wpDiscuz
افزونه های wpDiscuz
فرم های wpDiscuz

wpDiscuz را نصب و راه اندازی کنید
ابتدا به نصب و فعال سازی افزونه wpDiscuz می پردازیم. سپس، ما مراحل را برای عبور از جادوگر نصب ارائه شده پوشش خواهیم داد.
روی دکمه Next Step کلیک کنید.
برای استفاده از گزینه Comment Bubble روی Enable کلیک کنید. این یک نماد نظر در کنار صفحات یا پست‌ها را نمایش می‌دهد و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد نظرات خود را به سرعت مشاهده کنند یا نظرات خود را اضافه کنند. اگر نمی خواهید این نمایش داده شود Disable را انتخاب کنید.
انتخاب کنید که آیا می‌خواهید به‌روزرسانی‌های زنده حباب را فعال یا غیرفعال کنید. با این کار تعداد نظرات جدید روی نماد حباب نمایش داده می شود.
در کنار Comment Bubble Location، اگر می‌خواهید نماد حباب در گوشه راست، گوشه چپ یا سمت چپ محتوا نمایش داده شود، انتخاب کنید.
راه اندازی حباب های نظر
بعد از انتخاب گزینه Next Step را کلیک کنید.
انتخاب کنید که آیا می خواهید رتبه بندی مقاله را غیرفعال یا فعال کنید. این به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد بدون گذاشتن نظر به صفحات یا پست‌های شما امتیاز دهند. رتبه بندی در بالای بخش نظرات نمایش داده می شود.
تنظیم رتبه بندی مقاله wpDiscuz
روی دکمه Finish Installation کلیک کنید. با مشاهده یک “متشکرم!” راه اندازی کامل می شود. پیام.
wpDiscuz Installation Wizard کامل شد
نمای کلی داشبورد
اکنون که افزونه wpDiscuz را نصب و راه اندازی کرده اید، به شما کمک می کنیم تا با تنظیمات و گزینه های موجود آشنا شوید. یک مکان عالی برای شروع، داشبورد wpDiscuz است. دنبال کنید و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به آن دسترسی داشته باشید و چه چیزهایی را می توانید در آنجا پیدا کنید.

وارد داشبورد وردپرس خود شوید.
روی wpDiscuz و سپس گزینه Dashboard کلیک کنید.
داشبورد نظرات

سپس تعداد نظرات، بازخوردهای درون خطی، رشته‌های نظر، پاسخ‌های موضوع، نظردهندگان کاربر و نظردهندگان مهمان را خواهید دید.
مروری بر نظرات wpDiscuz

نموداری از آمار نظرات در سمت راست فهرست می شود. در این اسکرین شات مثال، ما از یک سایت جدید استفاده می کنیم، بنابراین هنوز هیچ آماری برای گزارش وجود ندارد.
نظرات نمودار آمار

در زیر آن تعداد کاربران فعال و مهمانان سایت خود را مشاهده خواهید کرد.
لیست نظرات فعال

و در نهایت، در سمت راست پایین، داده‌های مربوط به اشتراک‌های سایت خود را خواهید دید.
اشتراک های wpDiscuz
تنظیمات wpDiscuz
با رفتن به wpDiscuz سپس Settings در داشبورد وردپرس می توانید به صفحه تنظیمات اصلی دسترسی پیدا کنید.
لیست تنظیمات wpDiscuz

در اینجا تنظیماتی وجود دارد که می توانید در آنجا تغییر دهید.

تنظیمات فرم نظر – تنظیمات فرم‌های خود را در منوی فرم‌ها در اینجا مدیریت کنید. گزینه‌ها عبارتند از: نمای فرم نظر (کوچک شده یا بزرگ)، فعال کردن پویانمایی برای فرم نظر و نوار اشتراک، بارگیری ویرایشگر غنی (به طور پیش‌فرض این تنها زمانی فعال می‌شود که به سایت از طریق دسک‌تاپ دسترسی داشته باشید، اما می‌توانید آن را برای موبایل در اینجا فعال کنید)، دکمه‌های نوار ابزار ویرایشگر غنی (انتخاب کنید کدام گزینه‌های قالب‌بندی در دسترس هستند مانند فهرست پررنگ، سازمان‌یافته، و غیره)، تگ‌های سریع را فعال کنید (فعال کردن این ویژگی به افراد امکان می‌دهد از تگ‌های سریع وردپرس پیش‌فرض در فرم‌ها استفاده کنند)، طول نام نویسنده نظر (فقط برای مهمانان) به شما امکان می‌دهد حداقل و حداکثر طول کاراکتر را تنظیم کنید، اعتبار نظردهندگان مهمان را برای X روز در کوکی‌های مرورگر نگه دارید.
Google reCAPTCHA – اگر می‌خواهید تعداد ارسال‌کنندگان هرزنامه را در سایت خود کاهش دهید، راه‌اندازی Google reCAPTCHA یک بازدارنده خوب است. در اینجا یک پیوند مفید به راهنمای ما در مورد نحوه دریافت کلیدهای عمومی و خصوصی برای Google reCAPTCHA وجود دارد، زیرا برای تکمیل این تنظیم به آنها نیاز است.
مجوز کاربر و داده های نمایه – این بخش در درجه اول شامل تنظیماتی برای پیوندهای ورود به سیستم و URL های نمایه است. تنظیماتی که می توانید در اینجا فعال/غیرفعال کنید عبارتند از: نمایش نام کاربری وارد شده و پیوند خروج از سیستم در فرم نظر، نمایش پیوند “ورود” در فرم نظر، URL ورود به سیستم، دکمه “محتوا و تنظیمات من”، فعال کردن URL پروفایل ها، استفاده از وب سایت URL به عنوان URL نمایه و از ایمیل مهمان برای شناسایی حساب ثبت شده استفاده کنید.
ورود و اشتراک گذاری اجتماعی – می توانید تنظیمات هر پلتفرم رسانه اجتماعی خاص را در این صفحه مدیریت کنید. این شامل گزینه های زیر است: Facebook، Twitter، Google، Disqus، WordPress.com، Instagram، LinkedIn، WhatsApp، Yandex، VK، Mail.ru، OK، WeChat، Sina Weibo، Tencent QQ و Baidu.
مقاله و

رتبه‌بندی نظرات – نحوه تنظیم نمایش رتبه‌بندی سایت در اینجا با تنظیمات زیر: فعال کردن طرح رتبه‌بندی جمعی (به Google اجازه می‌دهد رتبه‌بندی‌های شما را در SERP نمایش دهد)، رتبه‌بندی نمایش (قبل از فرم نظر، قبل از محتوا، بعد از محتوا، یا نمایش رتبه‌بندی‌ها در صفحات غیر منفرد)، رتبه‌بندی رنگ‌های ستاره (شما می‌توانید رنگ‌ها را بر اساس مقدار Hex تنظیم کنید).
نمایش موضوع نظرات – این بخش جایی است که می توانید ظاهر و احساس موضوعات نظرات خود را تغییر دهید. اینها تنظیماتی هستند که می‌توان در اینجا تغییر داد: نوع بارگیری فهرست نظرات، نوع صفحه‌بندی نظرات، نمایش فقط نظرات والدین و دکمه مشاهده پاسخ‌ها، نمایش دکمه فیلتر «بیشترین واکنش‌ها»، نمایش دکمه فیلتر «پرطرفدارترین موضوعات نظرات»، نمایش گزینه‌های مرتب‌سازی نظرات ، ترتیب نظرات را به طور پیش فرض روی “بیشترین رای داده شده” تنظیم کنید، ترتیب نظرات فرزند را معکوس کنید، نظرات خوانده نشده را برجسته کنید، پس از ارسال به نظر بروید، و جدیدترین و قدیمی ترین نظر را بر اساس (شناسه یا تاریخ) ترتیب دهید.
ویژگی‌های موضوع نظر – می‌توانید ویژگی‌های رشته اضافی را در اینجا بر اساس طرح‌بندی رشته نظر که در طول جادوگر نصب انتخاب کرده‌اید، تنظیم کنید. می‌توانید گزینه‌های زیر را تغییر دهید: تنظیمات آواتار، دکمه‌های رأی‌گیری نظر، و اجزای طرح‌بندی.
سبک‌ها و رنگ‌ها – می‌توانید تنظیمات زیر را در اینجا تغییر دهید: فرم نظر و سبک فهرست نظر (خاموش، پیش‌فرض یا تاریک)، رنگ‌های خاص سبک (تغییر با مقادیر HEX)، رنگ‌های عمومی (تغییر با مقادیر HEX)، بارگیری قلم عالی CSS lib و کد CSS سفارشی.
اشتراک و دنبال کردن کاربر – در این بخش می توانید انتخاب کنید چه زمانی اعلان ایمیل برای مشترکین و کاربران ارسال شود.
برچسب‌ها و نشان‌های کاربر – در اینجا می‌توانید انتخاب کنید که چه کاربرانی می‌خواهید «برچسب‌های نویسنده» را نمایش دهند و رنگ هر نقش کاربر را با مقدار HEX تغییر دهید.
تعدیل نظر – این بخش عمدتاً تنظیماتی است برای کمک به ادمین در تعدیل نظرات از قسمت جلو. همچنین می توانید تعداد نظراتی که کاربر می تواند ارسال کند را محدود کنید.
محتوای نظر و رسانه – از این صفحه برای تغییر طول نظر، قابلیت جاسازی تصاویر و تنظیمات/محدودیت‌های پیوست استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید نوع فایل‌های مجاز را انتخاب کنید، حداکثر اندازه یک پیوست را محدود کنید، و اندازه‌های پیش‌فرض ریز عکس‌ها را تنظیم کنید.
کامنت گذاری و اعلان های زنده – اینجا جایی است که می توانید تنظیمات حباب نظرات را که در طول جادوگر نصب اولیه تنظیم شده اند، به صورت دستی تغییر دهید.
اظهار نظر درون خطی – تنظیم اصلی در اینجا برای درخواست “بازخورد بگذارید” است. برای مثال، می‌توانید برای جلب توجه بازدیدکنندگان، دستور «چشمک زدن و تکان دادن» را انتخاب کنید یا به‌طور خودکار فرم بازخورد را در حین پیمایش افراد نمایش دهید.
تنظیمات عمومی – اینجاست که تنظیماتی را خواهید دید که در یکی از بخش های دیگر توضیح داده شده در بالا قرار نمی گیرند. اینها تنظیماتی هستند که می‌توانید در اینجا تغییر دهید یا انتخاب کنید: فعال کردن wpDiscuz در صفحه اصلی، استفاده از توابع AJAX بومی وردپرس، ترکیب فایل‌های JS و CSS برای بهینه‌سازی سرعت بارگذاری صفحه، کوچک کردن فایل‌های JS و CSS برای بهینه‌سازی سرعت بارگذاری صفحه، ایمن کردن محتوای نظر در پروتکل HTTPS، تغییر جهت اولین نظر به، استفاده از قالب تاریخ/زمان وردپرس، ساختار قالب تاریخ قابل خواندن توسط انسان، استفاده از فایل‌های پلاگین PO/.MO (برای ترجمه افزونه)، کمک به wpDiscuz برای رشد به افراد اجازه می‌دهد تشخیص دهند که از کدام افزونه نظر استفاده می‌کنید، Gravatar Cache و Maintenance (حذف داده های رأی، پاک کردن حافظه پنهان آواتار منقضی شده، پاک کردن تمام حافظه های پنهان آواتار).
عبارات wpDiscuz
افزونه wpDiscuz شامل تعداد زیادی متن یا «عبارات» داخلی است که همگی از رابط داشبورد قابل تغییر هستند. پس از تغییر، متن در هر کجا که در سایت شما ظاهر می شود به صورت جهانی به روز می شود. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به این عبارات دسترسی داشته باشید تا بتوانید در صورت نیاز آنها را مطابق با سایت خود سفارشی کنید.

وارد داشبورد وردپرس خود شوید.
روی wpDiscuz و سپس Phrases در منوی پیمایش کلیک کنید.
شما به طور پیش فرض در قسمت Comment قرار می گیرید، اما می توانید برای دسترسی به عبارات دیگر، روی برگه ها کلیک کنید. برگه های موجود عبارتند از: عمومی، فرم، نظر، تاریخ/زمان، ایمیل، اعلان، دنبال کردن، ورود به سیستم اجتماعی، تنظیمات کاربر، خطاها و رسانه.
اصلاح عبارات فرم
ابزارهای wpDiscuz
این بخش شامل ابزارهایی برای مدیریت مشکلات افزونه wpDiscuz مانند انتقال محتوا، اصلاح جداول پایگاه داده یا بازسازی/تولید مجدد داده ها است. در اینجا نحوه دسترسی به این ابزارها آورده شده است.

وارد داشبورد وردپرس خود شوید.
روی wpDiscuz و سپس گزینه Tools کلیک کنید.
سپس می‌توانید در صورت نیاز ابزار را انتخاب کنید، گزینه‌های موجود عبارتند از: گزینه‌های صادرات/وارد، عبارات صادرات/وارد کردن، واردات تصاویر نظر، بازسازی داده‌های نظرات، واردات اشتراک (از افزونه اشتراک در نظرات)، رتبه‌بندی مجدد، و عملیات پایگاه داده.
ابزارهای نظر دادن
افزونه های wpDiscuz
این بخش عمدتاً برای خرید افزونه برای افزونه wpDiscuz است. اگر علاقه مند به گسترش توانایی های این افزونه هستید، می توانید قبل از خرید یک پیش نمایش زنده را تست کنید. در اینجا نحوه دسترسی به لیست افزونه های موجود آمده است.

وارد داشبورد وردپرس خود شوید.
روی wpDiscuz و سپس Addons در منوی Navigation کلیک کنید.
سپس لیستی از افزونه های wpDiscuz را با توضیحات مشاهده خواهید کرد. برای دسترسی به Live P، ماوس خود را روی تصویر بچرخانید

بازدید کنندگان وب سایت دوست دارند از طریق نظرات با محتوا درگیر شوند. به همین دلیل وردپرس یک سیستم نظر پیش فرض برای وب سایت های خود ایجاد کرد. با این حال ، این سیستم برای فرهنگ اجتماعی مدرن ما کمی قدیمی است. به عنوان مثال ، بازدید کنندگان شما نمی توانند به نظرات رای دهند ، نظرات خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند یا برای پاسخ دادن به نظرات مشترک شوند – همه ویژگی هایی که می توانند تعامل را افزایش دهند.

برای داشتن یک سیستم نظرات کاربر پسند و مدرن ، می خواهید عملکرد سیستم نظر را در وردپرس گسترش دهید. افزونه 7.3.7 wpDiscuz جعبه های نظر تعاملی را به صفحات شما اضافه می کند ، امکان رای دادن به نظر بازدید کنندگان را فراهم می کند و متناسب با سبک نام تجاری شما سفارشی می شود. بدون نوشتن یک خط کد ، همه این توابع را دریافت می کنید.
7.3.7 wpDiscuz یک افزونه نظر تعاملی برای وردپرس است. این سیستم نظرات پاسخگو عملکردی در زمان واقعی برای بازدیدکنندگان شما برای ارسال ، اشتراک و رای دادن در مورد نظرات ارائه می دهد. همچنین می توانید تنظیمات فرم نظر را سفارشی کنید ، نظرات را با ارسال تاریخ فیلتر کنید و گزینه های اشتراک گذاری بازدیدکنندگان را برای ارتقا نظرات فعال کنید.

ویژگی های اصلی افزونه 7.3.7 wpDiscuz

7.3.7 wpDiscuz این امکان را برای بازدید کنندگان فراهم می کند که با یکدیگر و با نام تجاری شما در سایت شما ارتباط برقرار کنند. در اینجا چند ویژگی اصلی افزونه آورده شده است:

فرم ساز نظر دهید

7.3.7 wpDiscuz با یک رابط مدیر بصری برای ساخت فرم های نظر شما ارائه می شود. با استفاده از فرم ساز ، می توانید طرح بندی فرم نظر ، زمینه های نظر و دکمه های ارسال را تغییر دهید. حتی می توانید قسمت های نظر را بکشید و رها کنید تا ترتیب را تغییر دهید یا به ستون های دیگر بروید.

فرم ساز wpDiscuz

تنظیمات فرم نظر

این افزونه شامل گزینه های تنظیمات کلی برای پیکربندی همه فرم های نظر شما است. می توانید متن هدر Leave a Reply را مخفی کنید ، نام کاربری وارد شده را بالای قسمت متن نظر نشان دهید و حداقل یا حداکثر تعداد نویسه ها را برای یک نظر تعیین کنید. همچنین می توانید برای جلوگیری از طغیان هرزنامه در سایت با نظرات ناخواسته ، از محافظت از ضد هرزنامه نامرئی داخلی استفاده کنید.

تنظیمات کلی wpDiscuzداشبورد تنظیمات wpDiscuz

سفارشی سازی

فرم های نظر در 7.3.7 wpDiscuz را می توان متناسب با ظاهر نام تجاری شما سفارشی کرد. دو سبک کلی وجود دارد: Default و Dark. اگر رنگ پس زمینه وب سایت شما تیره است ، می خواهید از سبک Dark استفاده کنید. این افزونه همچنین تمام نقش های موجود کاربر را تشخیص می دهد تا به شما امکان مدیریت برچسب های نظر دهندگان و نامگذاری رنگ ها بر اساس نقش ها را بدهد. به عنوان مثال ، یک نقش ویرایشگر که در سایت شما نظر می دهد می تواند به عنوان سبز تعیین شود در حالی که یک نویسنده به عنوان آبی برچسب گذاری شده است.

رنگ پوسته wpDiscuzحق بیمه اضافی

7.3.7 wpDiscuz عملکرد سیستم نظر شما را با افزودنیهای برتر گسترش می دهد. افزونه Ads Manager برای کسب درآمد بیشتر ، بنرهای تبلیغاتی را در مکان های مختلف جعبه نظر شما برای کسب و کار شما ایجاد می کند. بعلاوه ، افزودن شکلکها به مفسران شما اجازه می دهد تا افکار خود را با شکلکها بیان کنند (حتی می توانید شکلکهای سفارشی خود را به نوار ابزار اضافه کنید).

افزونه ها

7.3.7 wpDiscuz ده ها افزودنی اضافی پولی دارد. می توانید این افزونه را بدون هیچ محدودیتی تمدید کنید ..
تمام افزونه های wpDiscuz توسط توسعه دهندگان wpDiscuz در تیم gVectors در حال تولید است. این افزودنی ها به ما کمک می کنند تا سطح بالای افزونه wpDiscuz رایگان را حفظ کنیم. تمام ویژگی های اساسی و حتی ده ها ویژگی فوق العاده جالب در حال حاضر به صورت رایگان در افزونه اصلی7.3.7 wpDiscuz در دسترس هستند. هیچ محدودیتی ، نسخه ای حرفه ای و پولی از wpDiscuz وجود ندارد. ما دهها ویژگی جالب دیگر نیز در لیست کارهای خود داریم که در نسخه های بعدی به صورت رایگان اضافه خواهد شد.

افزونه ها wpDiscuz

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + ده =